Tieto stránky využívajú cookies na ukladanie informácií vo vašom počítači. Používaním stránok s tým vyjadrujete súhlas. Ďalšie informácie

Online kasína sú už aj na Slovensku oficiálne povolené. Začiatkom roka 2020 spustili svoje online kasína prvé spoločnosti, ktoré splnili podmienky na prevádzkovanie online kasína na Slovensku. Aj hráči zo Slovenska si už môžu bezproblémovo a bez rizika zahrať a nemusia riskovať, že prídu o svoje peniaze v zahraničnom online kasíne.

Kasíno kategórie:
Typy ponúkaných bonusov:
Ponúkané hry:
Jazyk webu:
Podpora:
Jazyk podpory:
Platobné metódy:
Poskytovateľ licencie:
Poskytovateľ hier:

V našom zozname kasín nájdete len kasína, ktoré spĺňajú tieto podmienky:

  • online kasína / slovenské kasína – kasína v ktorých si viete zahrať online, z pohodlia svojho domova, zo Slovenska. Viete hrať cez mobil, počítač alebo tablet. Môžete si zahrať bez toho, aby ste museli niekam chodiť.
  • legálne kasína / oficiálne kasína – kasína, ktoré majú oficiálnu licenciu na prevádzkovanie hazardných hier na území Slovenskej republiky. Kasína, pri ktorých sú Vaše vklady kryté Úradom pre reguláciu hazardných hier, čiže sa o svoje peniaze nemusíte obávať.
  • overené kasína / kasína s dobrou reputáciou – kasína, kde vieme zaručiť, že si viete zahrať bez akýchkoľvek problémov. Bez problémov si vložiť peniaze a bez problémov si vybrať svoje peniaze a výhry.

Pri každom kasíne je uvedený aký aktuálny kasíno bonus prípadne free spiny môžete v danom kasíne získať..

Kasína online sú internetové webové stránky alebo aplikácie, ktoré ponúkajú rôzne hazardné hry, ktoré by ste mohli nájsť aj v kamenných kasínach. Hráči si v online kasínach môžu zahrať rôzne hry ako napríklad ruletu, blackjack, poker, baccarat a mnoho ďalších v pohodlí svojho domova alebo z iného miesta, kde majú prístup k internetu, bez toho, aby navštívili klasické, kamenné kasíno.

Kasína online sa snažia poskytnúť podobný zážitok ako kamenné kasína, s výhodami ako napríklad pohodlie, prístupnosť a širšia ponuka hier. Niektoré kasína online ponúkajú aj live dealer hry, kde môžu hráči hrať proti skutočnému dealerovi prostredníctvom video prenosu.

Hoci kasína online ponúkajú mnoho výhod, je dôležité byť obozretný pri výbere kasína. Niektoré kasína môžu byť nelegálne alebo môžu mať pochybné postupy. Hráči by mali zvoliť overené a licencované kasína online, ktoré sú regulované vládou alebo nezávislými organizáciami na zabezpečenie bezpečnej hry a ochrany hráčov.

Časté otázky a odpovede ohľadne online kasín

Aké doklady potrebujem na to, aby som sa vedel zaregistrovať v online kasíne?
Ak ste občanom Slovenskej republiky, vyžaduje sa občiansky preukaz. V prípade, že nie ste občanom Slovenskej republiky, je potrebný cestovný pas. Na overenie totožnosti je potrebný aj druhý doklad tožnosti, napríklad vodičák.
Od koľkých rokov môžem hrať v online kasíne?
Na Slovensku je minimálna hranica od kedy hráč môže hrať v kasíne určená na 18 rokov.
Je legálne hrať v online kasíne?
Na Slovensku je legálne hrať v tých online kasínach, ktoré majú na to oficiálnu licenciu. V našom zozname nájdete len tie kasína, ktoré majú oficiálnu licenciu od Úradu pre reguláciu hazardných hier.
Dá sa vyhrať v online kasíne?
V online kasíne sa dajú vyhrať reálne peniaze. Stačí mať šťastie, zachovať si chladnú a mať pod kontrolou svoj bankroll management v kasíne.